Výsledky

Devatenáctý ročník se konal 20. června 2015 v areálu Dětského hřiště Broumov

Výsledková listina ročníku 2015

ODBORNÁ POROTA

1. Čí je to vina?

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. Mud From Heaven

Účastníci ročníku 2015:

Soutěžní kapely
SB, Mud From Heaven, Primeval Cry, W.I.T.S., Čí je to vina?, Národ sobě

Hosté festivalu
IMODIUM, WOHNOUT, IVAN HLAS TRIO, JELEN, NATURAL, MICHAL ŠEPS & THE TEWAHEDO MOM


Osmnáctý ročník se konal 21. června 2014 v areálu Dětského hřiště Broumov

Výsledková listina ročníku 2014

ODBORNÁ POROTA

1. Mistake

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. Mistake

Účastníci ročníku 2014:

Nesoutěžní kapely
Arven, Kluci

Soutěžní kapely
Neeasi, Liwid, Irnis, W.A.F., Mistake

Hosté festivalu
DOCTOR VICTOR, MICHAL PROKOP TRIO, HEEBIE JEEBIES, IMODIUM, KOBLÍŽC!, ŠVIHADLO


Sedmnáctý ročník se konal 23. června 2013 v areálu Dětského hřiště Broumov

Výsledková listina ročníku 2013

ODBORNÁ POROTA

1. Dolls In The Factory
2. Saved By the Fortune
3. Flattus

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. Flattus
2. a 3.  Mistake a Dolls In The Factory

Účastníci ročníku 2013:

Soutěžní kapely
Loco Loco, Nanosféra, Flattus, Saved By The Fortune, Mistake, Dolls In The Factory

Hosté festivalu
UDG, NVÚ, The SPANKERS, Mr. COCOMAN and SOLID VIBES, LUBOŠ POSPÍŠIL a 5P


Osmnáctý ročník se konal 23. června 2012 v areálu Dětského hřiště Broumov

Výsledková listina ročníku 2012

ODBORNÁ POROTA

1. K2
2. Bags
3. Downbelow

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. Kluci z marmelády
2. K2
3. Vomit Electronic

Účastníci ročníku 2012:

Soutěžní kapely
Bags, River Jordan, K2, Vomit Electronic, Downbelow, Kluci z marmelády

Hosté festivalu
VISACÍ ZÁMEK, CHARLIE STRAIGHT, VLADIMÍR MIŠÍK & ETC, THE SPANKERS, SKA’N’DAAL


Patnáctý ročník se konal 18. června 2011 v areálu Dětského hřiště Broumov

Výsledková listina ročníku 2011

ODBORNÁ POROTA

1. The Rest
2. The Coolers
3. Curlies

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. The Rest
2. Memphis
3. The Coolers, Model Bazaar

Účastníci ročníku 2011:

Soutěžní kapely
Curlies, The Coolers, Memphis, Model Bazaar, The Rest

Hosté festivalu
STO ZVÍŘAT, SKYLINE, IMODIUM, TURBO, PUMPA


Čtrnáctý ročník se konal 19.června 2010 v areálu Dětského hřiště Broumov

Výsledková listina ročníku 2010

ODBORNÁ POROTA

1. JOHNY SAID THE NUMBER
2. Goodfellas
3. Sillage

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. GOODFELLAS
2. B-side
3. Evellynne

Účastníci ročníku 2010:

Soutěžní kapely
Johnny Said the Number, Underside, B-side, Pankix, Masterpiece, Sillage, Evellynne, Goodfellas

Hosté festivalu
ČANKIŠOU, MICHAL HRŮZA A KAPELA HRŮZY, APPLE JUICE,PLEXIS, KURTIZÁNY Z 25. AVENUE


Třináctý ročník se konal 20.června 2009 v areálu Dětského hřiště Broumov

Výsledková listina ročníku 2009

ODBORNÁ POROTA

1. PETR HENYCH & G-BOD – Praha
2. ENTER – Hradec Králové
3. GOODFELLAS – Praha

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. GOODFELLAS – Praha
2. ENTER – Hradec Králové
3. PETR HENYCH & G-BOD – Praha

Účastníci ročníku 2009:

Soutěžní kapely
STREET 69, NEOSOUND, HEAD DOWN, GOODFELLAS, ENTER, PETR HENYCH & G-BOD, LIVE AND STEEL AROMA LOSOSA

Hosté festivalu
COCOTTE MINUTE, FAST FOOD ORCHESTRA, HEEBIE JEEBIES, VOLANT


Dvanáctý ročník se konal 21.června 2008 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2008

ODBORNÁ POROTA

1. CHLEJF – Úvaly u Prahy
2. NO HEROES – Beroun
3.-4. Free On – Praha
3.-4. MY OWN STORY – Praha

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. CHLEJF – Úvaly u Prahy
2.-3. 9*MM – Machov
2.-3. SVĚŽÍ ZELENINA – Náchod

Účastníci ročníku 2008:

Soutěžní kapely
SVĚŽÍ ZELENINA, D.A.D, 9*MM, FREE ON, BIKKINY SHOP, NO HEROES, CHLEJF, MY OWN STORY, BRENDA 5, BED SORES

Hosté festivalu
HT – Slovensko, BLUE EFFECT, KRUCIPÜSK


Jedenáctý ročník se konal 23.června 2007 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2007

ODBORNÁ POROTA

1. HC3 – Odry
2. SPACE BILLIARD – Praha
3.-4. REVELATION – Říčany u Prahy
3.-4. NO HEROES – Beroun

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. ŠTAFLE – Broumov
2. HC3 – Odry
3. MASTERPIECE – Broumov

Účastníci ročníku 2007:

Soutěžní kapely
ŠTAFLE, MASTERPIECE, REVELATION, SECOND END, PSYCHO RADIO, GLAYZY, STRAIGHT, THE CELL, LOVE GANGSTERS, NO HEROES, HC3, FISH FINGERS

Hosté festivalu
IMODIUM, UDG, BUTY


Desátý ročník se konal 17.června 2006 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2006

ODBORNÁ POROTA

1. RHODIAN – Brno
2.-3. HEAD DOWN – Klatovy
2.-3. ILL FISH – Plzeň

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. INSTRUMENTÁLNÍ MARMELÁDA – Broumov
2. 9*MM – Machov
3. THRASH ZONE – Meziměstí

Účastníci ročníku 2006:

Soutěžní kapely
INSTRUMENTÁLNÍ MARMELÁDA, ILL FISH, DEFECT, PANKIX, TEREZA KRADLA, 9*mm, HEAD DOWN, NO HEROES, CHLEJF, TRASH ZONE, RHODIAN, HROMOSVOD

Hosté festivalu
HYPNOTIX, VYPSANÁ FIXA


Výsledková listina ročníku 2005

ODBORNÁ POROTA

1. MATAHARI – Praha
2. SPLEEN? – Praha
3. FLATTUS – Praha

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. MATAHARI – Praha
2. POP-PORN – Humpolec
3. MAGMA HOTEL – Štětí

Účastníci ročníku 2005:

Mimo soutěž
9mm, Masterpiece, Mess in the Strings, 4 akordy a spousta zábavy

Soutěžní kapely
NAGAUČ, ENTER, GATE CRASHER, HOO HOO COCTAIL, POP-PORN, SRO, MATAHARI, ILL FISH, BLACK PEARL, SIR MALKOVICH, MAGMA HOTEL, FLATTUS, SPLEEN?

Hosté festivalu
DISGROOVE, GAIA MESIAH


Osmý ročník se konal 12.června 2004 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2004

ODBORNÁ POROTA

1. THE SWITCH – Praha
2. PROJECT PARABELUM – Slaný
3. POST-IT – Praha

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY – Letohrad
2. FOURTH FACE – Praha
3. GRAND SLAM – Praha

Účastníci ročníku 2004:

B.N.B, TRASH, GRAND SLAM, PROJECT PARABELUM, THE SWITCH, THE SLOW FINGERS, EXISTENCE, CIMENT, BAŤA & KALÁBŮV NĚŽNÝ BEAT, BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY, PERSONAL SIGNET, SCRAM, POST-IT, HC 3, FOURTH FACE

Hosté festivalu
O5 & RADEČEK, -123 MINUT


Sedmý ročník se konal 21.června 2003 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2003

ODBORNÁ POROTA

1. DIGITUS IN RECTO – Martin (Sk)

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. FOURTH FACE – Praha

Účastníci ročníku 2003:

MAZE, MASTERPIECE, DRRN, ACORNHOEK, LUCKYPUNCH, HEAD DOWN, BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY, CRUEL, RHONDIAN, SITŇAN, E.H.M., FOURTH FACE, IN MOTION, PSYCHONAUT, DIGITUS IN RECTO – Martin (SK)

Hosté festivalu
INÉ KAFE (SR), KURTIZÁNY Z 25. AVENUE


Šestý ročník se konal 22.června 2002 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2002

ODBORNÁ POROTA

1. VYHOUKANÁ SOWA – Hradec Králové

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. TRASH – Meziměstí

Účastníci ročníku 2002:

CRUEL, DIGITUS IN RECTO, EVERLASTING DARK, GREEDY INVALID, CHE.CZ, NAHOŘE PES, PANGEA, SRO, TRASH, VOLANT, VOTCHI, VYHOUKANÁ SOWA, WO.CO.DE., ZBYTKY SLUŠNOSTI

Hosté festivalu
ANNA K & BAND, VYPSANÁ FIXA, IMODIUM


Pátý ročník se konal 23.června 2001 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2001

ODBORNÁ POROTA

1. DOGMA ART – Silůvky

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. IMODIUM – Broumov

Účastníci ročníku 2001:

BANANAS DRINK, DOGMA ART, EVERLASTING DARK, GREEDY INVALID, IMODIUM, JAY-ZEN, MIDLE AGED, NAGAUČ, NEW STANDARD, PANGEA, RHONDIAN, SECOND END, VYHOUKANÁ SOWA

Hosté festivalu
NAHORU PO SCHODIŠTI DOLŮ BAND, LENKA DUSILOVÁ & SECRET SERVICE


Čtvrtý ročník se konal 24.června 2000 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 2000

ODBORNÁ POROTA

1. LIGUÉRE! – Chvaletice

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. SITŇAN – Žiar nad Hronom (Sk)

Účastníci ročníku 2000:

BUNDY TAD, DIVADLO, DUST, ETIENNE, FAULNAMUSIC, IMODIUM (mimo soutěž), JAY-ZEN, LEŽÉRNĚ A V LEŽE, LIGUÉRE!, MARIA SCARE, MEDVĚD 009, SAMUEL CRUX MARS, SITŇAN

Hosté festivalu
JOLLY JOKKER & THE P.B.U + DIVOKEJ BILL (vítěz minulého ročníku)


Třetí ročník se konal 26.června 1999 v pivovaru Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 1999

ODBORNÁ POROTA

1. DIVOKEJ BILL – Úvaly

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. DIVOKEJ BILL – Úvaly

Účastníci ročníku 1999:

DAEN, DIVOKEJ BILL, ETIENNE, FAULNAMUSIC, GLOOM, GREEDY INVALID, INSIDE, INVASION TO PRIVACY, JAY-ZEN, NOVÁ STRAŠIDLA, STAN AND ART, STOLETÍ NUDY, SYMFONICKÁ DÁSEŇ

Speciální host z Austrálie
S I M O R I A H
(v ČR vystoupili po boku skupin METALLICA a DEEP PURPLE)


Druhý ročník se konal 27.června 1998 v pivovaře Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 1998

ODBORNÁ POROTA

1. MARSHAL – Chlumec nad Cidlinou

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ

1. INVASION TO PRIVACY – Hronov

Účastníci ročníku 1998:

BUDETE SPOKOJENI, ETIENNE, INVASION TO PRIVACY, LIGUÉRE!, MARSHAL, MAVI GAYET, OVAR BAND, PAKÁŽ, PANGEA, PARALET, TRASH, ZEMĚKOUŘ

Host festivalu
PROFESOR JOHN LENNON


První ročník se konal 28.června 1997 v pivovaře Broumov-Olivětín

Výsledková listina ročníku 1997
ODBORNÁ POROTA
1. LIGUÉRE! – Chvaletice
DIVÁCKÁ SOUTĚŽ
1. STOLETÍ NUDY – Hronov

Účastníci ročníku 1997:
DEUTERON, LIGUÉRE!, HYPNOTIC FACE, GLOOM, VYPSANÁ FIXA, STONE VILLAGE, DE-HANFF, ETIENNE, BIG FOOT, FLYING DUTCHMAN,
50 SMALL TRAINS, STOLETÍ NUDY

Host festivalu
CANDY CORE – Bratislava (Slovensko)
vítěz festivalu »Marlboro Rock In«