Informace

19.června 2021
Areál Dětské hřiště /Třída Masarykova/
Otevření areálu 16:00!

Vstupné:

Předprodej: 250,-

Na místě 300,-
Držitelé průkazu ZTP 50%
Děti do 12ti let mají vstup ZDARMA!
Vstupenky na loňský ročník jsou stále v platnosti!

Předprodej Infocentrum Broumov
Mírové náměstí 105
550 01 Broumov
PO – PÁ 8:00 – 17:00
SO 9:00 – 14:00
info@broumov.net
kultura@broumov.net

Online na SMSTICKET.CZ

VSTUP DO AREÁLU

Každý z návštěvnímu akce musí mít s sebou ochranu dýchacích cest – respirátor.
Návštěvník před vstupem do areálu musí splnit a prokázat jednu z níže uvedených podmínek:
> 21 dní po první dávce očkování,
> prodělání nemoci Covid 19, platí imunita 180 dní,
> negativní POC antigenní test ne starší 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší 7 dní, u dětí do 6 let není testování požadováno,
> negativní PCR test, ne starší 7 dnů či antigenní test, ne starší 72 hodin od zaměstnavateli či čestné prohlášení zákonného zástupce o negativní testu provedeném ve škole či školském zařízení, ne starší 72 hodin.
> nebo podstoupení na místě preventivní antigenní test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem.
Před vstupem do areálu bude zajištěn prostor pro sebetestování, kde si návštěvník bude moci zakoupit preventivní antigenní test, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem nebo si jej přinese z domu.
Antigenní preventivní test se musí provést na místě v prostoru k tomu určeném pod dohledem oprávněné osoby.v

Info:

Areál festivalu otevřen od 16:00, akce začíná v 18:00

Akreditace

Akreditace novinářů je možná pouze při včasném nahlášení základních údajů pořadatelům. Mail zde. Akreditaci si poté budete moci vyzvednout u vstupu do areálu.

Bezbariérový přístup

Celý areál festivalu je bezbariérový. V areálu budou bezbariérové toalety pro vozíčkáře. Pro handicapované bude zřízena speciální zóna na parkování v rámci parkoviště.

Bezpečnostní služba

Bezpečnostní služba je na festivalu na ochranu návštěvníků, stejně tak i na ochranu festivalových prostor. Identifikovat ji můžete velmi snadno podle jednotného oblečení. Při jakémkoliv problému upozorněte pořadatele.
Kompetence a povinnosti bezpečnostní služby: kontrola vstupenek a identifikačních náramků, osobní prohlídka při vstupu do areálu (z důvodu zamezení vnášení nebezpečných předmětů – viz zákazy), vykázání z areálu osob ohrožujících bezpečnost návštěvníků eventuálně osob bez identifikačních náramků, zamezení vstupu návštěvníků do prostor, které nejsou vyhrazeny veřejnosti, pomoc handicapovaným návštěvníkům, poskytovat informace o první pomoci, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.

Doprava

Zde (viz níže) je navigační mapa příjezdové cesty. Další dopravní spojení můžete vyhledat zde: www.jizdnirady.cz

Drogy

Je zakázáno vnášet do areálu festivalu jakékoliv drogy. Výjimku tvoří drogy povolené legislativou České republiky (například tabák apod.)

Fotografování

Na festivalu je povoleno fotografovat pouze předem akreditovaným fotografům. Tolerované budou pouze neprofesionální automatické fotoaparáty, mobilní telefony.

Hygiena

Na festivalu bude k dispozici dostatečný počet WC. Ve festivalovém areálu bude dostatečný počet odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu.

Identifikace návštěvníka festivalu

Každý návštěvník festivalu obdrží při zakoupení či předložení vstupenky identifikační náramek na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do areálu. Identifikačním náramkem je povinnost se prokázat při každém vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu. V případě nemožnosti se prokázat nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou.

Merchandise

V rámci festivalu bude zajištěn prodej cédéček a upomínkových předmětů, eventuálně merchandisingu účinkujících.

Parkoviště

K dispozici bude zřízeno parkoviště pro návštěvníky festivalu. Za věci uložené v autě neručíme. V areálu parkoviště bude zakázáno stanovat.

První pomoc

Na festivalu bude permanentně přítomný zdravotnický personál. V případě nouze můžete též kontaktovat členy pořadatelské služby.

Psi

Do areálu festivalu je přísný zákaz vstupu psů.

Zákazy

Je přísně zakázáno vnášet do areálu jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, psychotropní látky, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery (zahrnuje formát Dv, Dv Cam, BetaCam, Super VHS, Super 8…). Je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamu a to i pro vlastní potřebu. Výjimku tvoří plně automatické neprofesionální fotoaparáty.

Ztráty a nálezy

V případě, kdy chcete nahlásit ztrátu, je nutné poskytnout přesný popis ztracené věci a mít s sebou identifikační průkaz – občanka, pas, řidičák.
K jejímu vyzvednutí je pak nutné přesně popsat do detailů ztracenou věc a prokázat se identifikačním průkazem.

Mapa areálu


Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu